Заняття спортом в академії сприяє розвитку у студентів фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей; забезпечуючи підвищення їх спортивної майстерності. Створюються умови талановитим студентам для поєднання навчання із спортивною підготовкою для участі в змаганнях з різних видів спорту.

Спортивні результати і студентський спорт є важливими, але не єдиними складовими системи фізичного виховання і спорту, яка створюється в академії з моменту її основи. Ця система - один з найважливіших елементів усієї учбово-виховної роботи, яка повинна вирішувати задачу зміцнення здоров'я усіх студентів, розвитку необхідних майбутнім фахівцям-юристам фізичних і морально-вольових якостей, оволодіння професійно важливими прикладними навичками спеціальної фізичної підготовки. Спортивну та спортивно-оздоровчу роботу курирують викладачі кафедри фізичного виховання, вони комплектують і організовують підготовку збірних команд академії для участі в міжвузівських, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях з видів спорту. Кращі з них виступають у складі збірних команд України на Універсіадах, чемпіонатах Європи і світу, Олімпійських іграх.

На учбових заняттях студенти отримують теоретичні, методичні і практичні знання з фізичного виховання, уміння і навички рухової діяльності, потребу до зміцнення здоров'я та культуру здорового способу життя.

Традиційно в академії проводиться щорічна Спартакіада НУ «ОЮА» між студентами і Спартакіада професорсько-викладацького складу академії.

У студентській спартакіаді беруть участь всі факультети: факультет прокуратури та слідства, цивільної та господарської юстиції, судово-адміністративний факультет, факультет міжнародно-правових відносин, журналістики, соціально-правовий факультет, адвокатури, факультет психології, політології та соціології, кібербеспекі та ІТ. Студенти змагаються за звання чемпіона за окремими видами спорту, а також підводяться підсумки року за звання: «Кращий спортивній факультет року». Змагання користуються величезною популярністю серед юнаків і дівчат:

Спартакіада професорсько-викладацького складу і працівників академії проводиться з волейболу, міні-футболу, кульової стрільби, легкої атлетики (біг 100м, стрибки в довжину з місця, естафета 4 по 400м), бадмінтону, настільного тенісу, баскетболу, дартсу, шахів.

Кафедра фізичного виховання заснована в січні 1998 року, яку очолив майстер спорту з фехтування, «Відмінник фізичної культури і спорту» Каліберда Олег Григорович.

З 2003 по 2005 роки завідувачем кафедри був доктор біологічних наук, професор Перевощиков Юрій Олексійович, майстер спорту з акробатики.

з 2005 року по 2021 рік  був завідувач кафедри фізичного виховання НУ «ОЮА» Мороз Ігор Вікторович - кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту зі спортивної гімнастики.

З 2021 завідувачем кафедрою Барсукова Тетяна Олександрівна, к.м.с. з гімнастики художньої.

До складу фізкультурно-спортивних організацій університету входять: кафедра фізичного виховання, спортивно-оздоровчий комплекс, тир.

Робота на кафедрі фізичного виховання академії велася згідно з Положенням про організацію фізичного виховання і масового спорту у вищих навчальних закладах міністерства освіти і науки України 2006-2020 р.р .. Національний університет "Одеська юридична академія" за результатами спортивної роботи з 2005 по 2015 рік, згідно з рішенням Ради ректорів вищих навчальних закладів Південного регіону, займала 1- ше місце серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.

В НУ "ОЮА" були створені і отримали розвиток різні фізкультурно-оздоровчі та спортивні навчальні відділення, групи, секції за видами спорту, до яких зараховуються групи студентів усіх курсів з урахуванням їх фізичних здібностей. Заняття в цих відділеннях і групах надають можливість для виховання і формування у студентів певного ряду психофізичних і психологічних якостей, а саме: рішучості і сміливості, уваги, оперативного мислення, витримки в екстремальних ситуаціях, впевненості в особистих силах.

У Національному університеті "Одеська юридична академія" все працює на реалізацію Державної політики з фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах та забезпечення розвитку фізичного виховання і спорту. Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» одним з основних завдань закладів вищої освіти є формування особистісного здорового способу життя студентів.

НУ «ОЮА» володіє сучасним спортивно-оздоровчим комплексом, на якому поряд з навчально-тренувальним процесом проводяться змагання викладачів і співробітників університету, які успішно поєднують навчальну, педагогічну роботу і спорт.

Впродовж становлення Національного університету "Одеська юридична академія" відбувався інтенсивний процес реконструкції, відновлення і розширення її матеріально-технічної бази. На сьогодні - це багатофункціональний розгалужений комплекс сучасних споруд загальною площею більше 79 тисяч кв. метрів, де 13750 кв. метрів виділені під спортивно-оздоровчий комплекс.    

У 2012 році введений в експлуатацію спортивно-оздоровчий комплекс "УНІВЕРСИТЕТ" Національного університету "Одеська юридична академія" і Міжнародного гуманітарного університету призначений для занять з фізичним вихованням, проведення учбово-тренувального процесу, змагань і інших спортивних заходів на березі Чорного моря.  

Всі спортивні споруди комплексу, побудовані за індивідуальними проектами на рівні вимог європейських і міжнародних спортивних стандартів.

Студенти-спортсмени НУ "ОЮА" гідно представляють наш ЗВО місто Одесу, Україну на обласних, національних і міжнародних змаганнях - від Спартакіади між факультетами до Олімпійських Ігор.

В обласних студентських іграх НУ «ОЮА» багато років займала призові місця. Багаторазовими чемпіонами обласних студентських ігор, Чемпіонати України, універсіади України були команди художньої гімнастики, баскетболістів, волейболістів, чоловіча команда з гандболу, команди з міні-футболу, дзюдо, плавання.

Наші студенти-спортсмени брали участь в Олімпійських Іграх:

 - 2004 рік Афіни (Греція) - Павло Іллічов - плавання (бронза)

 - 2008 рік Пекін (Китай) - Андрій Семенов - легка атлетика, Юлія Довгаль - важка атлетика.

 - 2012 рік Лондон (Великобританія) - Паратова Юлія - ​​важка атлетика.

Наші спортсмени брали участь у Всесвітніх Універсіадах:

 - 2009 Белград (Сербія) - Тидень Дмитро - легка атлетика

 - 2011 Ченжен (Китай) - Паратова Юлія - ​​важка атлетика.

 - 2013 Казань (Росія) - Нікандров Юрій, чемпіон - спортивна стрільба; Гордієнко Олександр, срібний призер - боротьба на поясах; Бородіна Марина - регбі-7; Женкова Вікторія - регбі-7; Стегній Ольга - регбі-7; Коваленко Роман - регбі-7; Ільницький Владислав - регбі-7, Богданова Анастасія - баскетбол; Сагалов Даман - боротьба на поясах; Колотовська Наталія - баскетбол.

Наші спортсмени брали участь у Всеукраїнських Універсіадах:

Дарина Чміль - волейбол:

Вікторія Причепа - волейбол;

Анна Ковальчук - волейбол;  

Паляничка Олена - художня гімнастика

Макарова Інна - кульова стрільба

Наші спортсмени брали участь в Чемпіонаті світу:

В'ячеслав Шанько - кікбоксинг;

Євген Сукноваленко - кікбоксинг

Юлія Рачкова - карате

У Х і ХІ літніх Універсіадах України - 2011 році (V категорії), 2013 рік (IVкатегоріі) НУ «ОЮА », серед 135 ВНЗ України посів загальнокомандне друге місце.

В ХІI літній Універсіаді України - 2015 роки (III категорії), НУ« ОЮА »зайняв загальнокомандне третє місце.

з 1998 по 2015 рік студентами - спортсменами Національного університету "Одеська юридична академія" завойовано:

 - на чемпіонатах світу 11 золотих, 6 срібних, 16 бронзових медалей;

 - на чемпіонатах Європи 14 золотих, 11 срібних і 22 бронзових медалей; - 72 студенти університету завоювали звання чемпіона України.

За ці роки в університеті навчалися 7 Заслужених майстрів спорту України - Єліч Юлія (майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики), Довгаль Юлія (важка атлетика), Тришин Костянтин (тайський бокс), Паратова Юлія (важка атлетика), Олександр Вересюк (сумо), Олександр Гордієнко (боротьба на поясах), Іллічов Павло (бронзовий призер Олімптйскіх ігор в Афінах з плавання).

26 студентів-спортсменів виконали норматив майстра спорту міжнародного класу України .

Спортивні результати і студентський спорт є важливими, але не єдиними складовими системи фізичного виховання і спорту, яка створюється в академії з моменту її заснування. Ця система - один з найважливіших елементів всієї навчально-виховної роботи, яка повинна вирішувати завдання зміцнення здоров'я всіх студентів, розвитку необхідних майбутнім фахівцям - юристам фізичних і морально-вольових якостей, оволодіння професійно важливими прикладними навичками спеціальної фізичної підготовки.

На навчальних заняттях з фізичного виховання студенти отримують не тільки теоретичні, методичні та практичні знання, вміння і навички рухової діяльності, потреба до зміцнення здоров'я, культури здорового способу життя.

За планом на кафедрі проводиться науково-дослідна робота на тему "Особистісно-орієнтований підхід у формуванні оптимальної, спрямованої на збереження і зміцнення здоров'я майбутнього фахівця системи фізичного виховання студентів НУ« ОЮА »". Викладачі кафедри фізичного виховання беруть участь в щорічних Міжнародних науково-практичних конференціях НУ "ОЮА", а також в щорічних наукових конференціях "Фізична культура, спорт і здоров'я", що проводяться МОН України.

Викладачами кафедри видано: 7 монографій (проф. Перевощиков Ю.А., доцент Мороз І.В., доцент Фідірко М.А., ст. Викладач Барсукова Т.А., ст. Викладач Антипова Ж.І.), 2 посібники з грифом МОН (доц. Мороз І.В.), більше 20 посібників, а також викладачі кафедри мають близько 100 публікацій в наукових журналах і фахових виданнях: "Науковий вісник", "Наукова Газета", "Наукові роботи", "Наша школа ", Вісник Чернігівського державного педагогічного університету, міжнародна асоціація зі спортивної медицини та реабілітації інвалідів, професійному журналі« Науковий часопис »НПУ ім. М.П. Драгоманова.

У квітні 2015 року кафедрою була підготовлена ​​і проведена Міжвузівська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні проблеми фізичної культури, спорту і здорового способу життя".

У травні 2019 року кафедрою підготовлена та проведена студентська науково-практична конференція «Сучасна стратегія та інноваційні технології фізичного удосконалення студентської молоді» за участю Одеського національного політехнічного університету.

У вересні 2020 року розроблена науково - педагогічним колективом кафедри програма з фізичного виховання для дистанційного навчання на період карантину студентів 1-2 курсу НУ «ОЮА».

Робота груп спортивного вдосконалення для студентів НУ "ОЮА":

 

Ігровий зал вул Академічна, 2.
Волейбол:
Тренер-представник збірної  команди– старший викладач кафедри Заверзаєв Валерій Володимирович.

 

Зал  федерації боксу  вул. Академічна, 9.
Бокс:
Тренер збірної команди НУ "ОЮА" з боксу - представник федерації боксу.

Єдиноборства:
Тренер-представник  збірної команди НУ "ОЮА"- заслужений тренер України з дзюдо, доцент кафедри Чертов Іван Іванович.

 

Тренажерний зал № 1, вул. Академічна, 2.

Кардіо та силова підготовки: Інструктор спортивно-оздоровчого комплексу НУ «ОЮА» Аржінт Степанида Василівна.
Заняття для  студентів: щодня ( крім неділі) з 15:00 – 17:00.
Заняття для  викладачів і співробітників: щодня (крім неділі) з 17:00 – 21:00.

 

Зал настільного тенісу, вул. Академічна, 2.
Настільний теніс:
Тренер-представник  збірної команди  - старший викладач кафедри Бірюков Олександр Аркадійович.                                  

 

Зал фітнесу,спортивних танців та черлідингу, вул. Фонтанська дорога 23, а.

Черлідинг:
Тренер-представник  збірної команди  - старший викладач кафедри Антіпова Жанна Ігорівна та федерація черлідингу.


Стадіон, спортивний майданчик під куполом, вул. Фонтанська дорога 23, а.

Футбол, міні-футбол:
Тренер-представник  збірної команди  - старший викладач кафедри Бірюков Олександр Аркадійович.

Адреса: 65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дор., 23.а.
Телефон: (048) 719 88 31

E-mail: sport@onua.edu.ua

Графік работи кафедри:
пн. – пт. 8.15 – 17.00

Графік явочних днів викладачів кафедри
Понеділок: 15.00 – 17.00
П’ятниця: 14.00 – 16.00

завідувач кафедри МОРОЗ

БАРСУКОВА
Тетяна Олександрівна
завідувач кафедри

Фізичне виховання як навчальна дисципліна представлена в Національному університеті «Одеська юридична академія» в гуманітарному розділі навчання як найважливіший компонент цілісного розвитку особистості студента-юриста. Значимість такого розвитку проявляється в гармонізації духовних і фізичних сил, у формуванні у студентів таких загальнолюдських цінностей, як здоров'я, фізичне і психічне благополуччя, фізичну досконалість. Система виховної роботи засобами фізичної культури і спорту сприяє вихованню у здобувачів позитивних психофізичних і психологічних якостей, формуванню їх особистої фізичної культури, позитивній мотивації до занять фізичною культурою і спортом, оволодінню основами правової культури і правових знань в цій області.

Робота на кафедрі фізичного виховання академії ведеться згідно з Положенням про організацію фізичного виховання і масового спорту у вищих Навчальних закладах міністерства освіти і науки України. Вся фізкультурно-масова, виховна та спортивна робота в академії спрямована на підтримку здоров'я студентів і формування у них позитивного ставлення до активного способу життя; на організацію навчально-тренувального процесу із застосуванням нових, сучасних технологій; базуючись на спортивній базі, створеної на власній території.

Цей унікальний в Україні спортивний комплекс відразу став популярним серед студентів, викладачів і співробітників університету, які разом з учбовою, педагогічною і науковою роботою активно займаються фізкультурою і спортом. Відтепер вони і інші жителі нашого міста мають умови для зайняття фізичною культурою і різними видами спорту, проводити змагання, активно повноцінно відпочивати і оздоровлюватися. Впродовж становлення Національного університету "Одеська юридична академія" відбувався інтенсивний процес реконструкції, відновлення і розширення її матеріально-технічної бази. На сьогодні - це багатофункціональний розгалужений комплекс сучасних споруд загальною площею більше 79 тисяч кв. метрів, де 13750 кв. метрів виділені під спортивно-оздоровчий комплекс.

Метою фізичного виховання студентів в НУ «ОЮА» є формування фізичної культури майбутнього кваліфікованого фахівця і здатності спрямованого використання різноманітних засобів фізичної культури і спорту для збереження і зміцнення здоров'я студентів, їх психофізичної підготовки і самопідготовки до майбутньої професійної юридичної діяльності.

Фізичне виховання сприяє збереженню і зміцненню здоров'я, популяризації здорового способу життя, всебічного фізичного розвитку і формування гармонійно розвиненої особистості студента.

Кафедра фізичного виховання в НУ «ОЮА» є однією з кафедр, які ведуть свою історію з моменту заснування академії, і входить до складу факультету кібербезпеки та інформаційних технологій. Значна частина викладачів кафедри має багаторічний стаж і досвід роботи в закладах вищої освіти, високу педагогічну кваліфікацію. Серед викладачів кафедри 3 кандидата педагогічних наук, 4 доценти, 3 відмінники освіти України, 3 майстри спорту і заслужений тренер України.

Досягнення поставленої мети навчання реалізується за допомогою модернізації та оптимізації навчально-виховного процесу, пошуку інноваційних форм і методів проведення навчальних занять, що сприяють формуванню у студентів усвідомленої мотивації до активного і здорового способу життя.

Введення в навчальний процес оздоровчого фітнесу, бадмінтону, черлідингу, занять по самообороні дозволяє модернізувати навчальний процес, підвищити активність студентів на заняттях. Систематичне проведення масових фізкультурно-оздоровчих заходів, спортивних свят і днів здоров'я за участю президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова, дозволяє популяризувати серед студентів активний, здоровий спосіб життя і заняття різними видами спорту.

Наукова діяльність викладацького складу кафедри спрямована на удосконалення навчального процесу, на наукове обґрунтування використання нових засобів і напрямків фізичного виховання. Тема наукової роботи кафедри: «Особистісно-орієнтований підхід у формуванні оптимальної, спрямованої на збереження і зміцнення здоров'я майбутнього фахівця, системи фізичного виховання студентів НУ ОЮА».

Всі наукові роботи і досягнення обговорюються і апробуються, статті та доповіді подаються на науково-практичні конференції в академії, на Україні, на міжнародні та європейські симпозіуми, публікуються в наукових ВАК виданнях, виданнях МОН.

Антіпова Ж.І., Барсукова Т.О. «Бадмінтон як засіб ефективної фізичної підготовки студентів у закладах вищої освіти». Монографія. Видавництво і друкарня «юридична література», Одеса, 2021, - С. 128.

Барсукова Т.О., Антіпова Ж.І.. «Volleyball as a means of physical education of higher education institutions» («Волейбол как способ физического воспитания студентов заведений высшего образования»). Collective International monograph.Вид. Riga, Latvia.2020, – c. 42 -57   (c грифом авторская работа).

Барсукова Т.О., Антіпова Ж.І., Гоголева О.М. «РОЗВИТОК ГНУЧКОСТІ У СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ». Метод. рекомендації, изд. Букаев В.В., Одеса,2021, – 53 С.

Барсукова Т.О., Бурцева О.В.«Баскетбол для початківців». Метод. посібник, вид. Букаєв В.В., Одеса, 2020. – 32 С.

Барсукова Т.А., Павлов Ю.В.,Мороз И.В. «Займись фізичними вправами!», «Займись физическими упражнениями!», «Busy our self with physical exercises!». Учебн. пособие, вид. Букаев В.В, Одесса, 2020 . –  82 С..

Барсукова Т.О., Антіпова Ж.І. «Перша долікарська допомога при травмах на заняттях з фізичного виховання». Метод. рекомендації. вид. Букаев В.В., Одеса, 2020, –36 С.

Антіпова Ж.І., Барсукова Т.О., Шурхал Л.О. «СТРЕТЧИНГ  У СИСТЕМІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ». Метод.рекоменд., вид. Букаев В.В. Одеса,  2021. –  83 С.

Антипова Ж.И. «ФИТНЕС – ИННОВАЦИОННОЕ СРЕДСТВО РАЗВИТИЯ ФИЗИЧЕСКИХ КАЧЕСТВ СТУДЕНТОВ». Коллективная  монография. Книга 1.  Часть 2. Серия «Инновационные научные достижения». Проект SWorld.  Глава 7. Вид. цифр.типогр. «Copy-Art»,Запорожье, 20.08.2020. с. 77-105. 

Антипова Ж.И. «РИТМИЧЕСКАЯ ГИМНАСТИКА-ИННОВАЦИОННАЯ ФОРМА ПРОВЕДЕНИЯ ФИЗИЧЕСКОГО ВОСПИТАНИЯ В ВІСШЕМ УЧЕБНОМ ЗАВЕДЕНИИ». Коллективная монографія. Проект SWorld. Часть 3. Серия «Инновационные подходы к развитию личности», Глава 10. Вид.цифр.типогр. «Copy-Art»,Запорожье,  18.06.2020. с. 127-150.

Антіпова Ж.І., Заверзаев В.В. «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ  НА ОСНОВІ НАВЧАННЯ ГРІ В ВОЛЕЙБОЛ». Метод. рекомендації, вид. Букаев В.В. Одеса,  2021, – 48 С.

Антіпова Ж.І., Фідірко М.О.  «Туризм – похід за здоров’ям». Метод. посібник. вид. Букаев В.В., Одеса, 2019. – 76 С.

Антіпова Ж.І., Фідірко М.О., Волошина А.О. «Використання фітнесу на заняттях з фізичного виховання». Метод. посібник, вид. Букаев В.В., Одеса. 2020.   – 100 С.

Гоголєва О.М. «Техніка безпеки на заняттях фізичного виховання. Прийоми першої допомоги». Метод. посібник, вид. Букаєв В.В., Одеса, 2020. – 28 С.

Гоголєва О.М. «Колове тренування в системі фізичного виховання студентів закладів вищої освіти». Метод. рекомендації,  вид. Букаев В.В., Одеса, 2020.- 36 С.

Мороз И.В., Волошина А.О.  «Настільний теніс». Метод. рекомендацїї,  вид. Букаев В.В., Одеса,  2020.- 28 С.

Мороз И.В., Павлов Ю.В., Волошина А.О. «Фізичні вправи – це здоров’я!», «Физические упражнения – это здоровье!» «Physical exercises – is health!». Метод. посібник, вид. Букаєв В.В., Одеса,  2020. –  83 C.

Фідірко М.О., Шурхал Л.О., Нікітченко М.Б. «Використання рухливих ігор на заняттях з фізичного виховання». Метод. посібник, вид. Букаев В.В.,Одеса,  2020.   – 52 С.

Фідірко М.О., Волошина А.О. «Загартовування організму» Метод. рекомендації,  вид. Букаев В.В., Одеса, 2020. – 28  С.

У вересні 2020 року науково-педагогічним колективом кафедри під керівництвом Воробйової Е.Н. була розроблена  програма з фізичного виховання для дистанційного навчання на період карантину для студентів 1-2 курсів НУ «ОЮА».

Барсукова Тетяна Олександрівна – завідувач кафедри

Спортивний напрямок: художня гімнастика, фітнес, бадмінтон.

Сфера наукових інтересів: Фітнес, як інноваційний засіб розвитку фізичних якостей у здобувачів вищої освіти; Бадмінтон як інноваційна форма підвищення рівня здоров'я майбутніх юристів.

Керівництво науковим студентським гуртком ФПС КЮ «Інновації у фізичному вихованні».
Відповідальна за фізичне виховання та спорт на соціально-правовому факультеті.
Науковий керівник студентського гуртка на соціально-правовому факультеті «Сучасний підхід до фізичного виховання в НУ ОЮА».
Відповідальна за організацію та проведення Спартакіади НУ ОЮА середь професорсько-викладацького складу та співробітників.
Відповідальна за участь збірних команд НУ ОЮА в XXX обласній спартакіаді вищих навчальних закладів міста Одеси.
Керівник збірної команди НУ ОЮА з бадмінтону.

Основні праці: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=-ADIySQAAAAJ

ORCID Id: https://orcid.org/ 0000-0002-1370-4475

 

Чертов Іван Іванович – доцент

Заслужений тренер з Дзюдо, Почесний працівник фізичної культури і спорту України, нагороджен орденом Данила Галицького, «Відмінник освіти України».

Спортивний напрямок: спортивні єдиноборства (дзюдо, самбо).

Сфера наукових інтересів: Удосконалення засобів і методів навчання різним видам боротьби.

Відповідальний за фізичне виховання та спорт на факультеті психології, політології, соціології.
Головний суддя змагань спартакіади НУ ОЮА з баскетболу (юн.)
Керівник збірних команди НУ ОЮА з дзюдо, грепплінгу, карате та з гирьового спорту.

Основні праці: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=4v8vO0YAAAAJ

 

Антипова Жанна Ігорівна – старший викладач

«Відмінник освіти України»

Спортивний напрямок: черлідінг, танцювальна аеробіка, фітнес, спортивні ігри (волейбол), естрадний колектив спортивного танцю "Зірки Одеси".

Сфера наукових інтересів: Удосконалення методики викладання фітнесу, черлідінгу, спортивних ігр з метою підвищення мотивації студентів до занять фізичною культурою і спортом; Сучасний підхід до різноманітних тематичних постановок танцювального колективу «Зірки Одеси» з метою виступу на заходах академії, на фестивалях і конкурсах в м Одеса, на Україні, за кордоном.

Голова методичної комісії.
Відповідальна за фізичне виховання та спорт на судово-адміністративному факультеті та факультеті кібербезпеки та інформаційних технологій.
Відповідальна за оновлення та подання інформації до офіційного сайту НУ ОЮА, та ЦООПІАР.
Науковий керівник студентського гуртка судово-адміністративного факультету «Фізична культура та спорт в закладах вищої освіти вчора, сьогодні, завтра».
Керівник збірної команди НУ ОЮА з регбі (юн.).

Основные труды: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=7hgyEYUAAAAJ

ORCID Id: https://orcid.org/0000-0002-3052-0862

 

Бірюков Олександр Аркадійович – старший викладач

Майстер спорту з офіцерського багатоборства.

Спортивний напрямок: футбол.

Сфера наукових інтересів: Удосконалення тренувального процесу футболістів.

Відповідальний за фізичне виховання та спорт факультету Прокуратури та слідства (кримінальної юстиції).
Науковий керівник студентського гуртка на факультеті Прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) «Активний спосіб життя сучасної молоді».
Головний суддя змагань спартакіади НУ ОЮА з футболу і міні-футболу (юн. і дів.).
Керівник збірної команди НУ ОЮА з футболу і міні-футболу (юн.), боксу.

Основні праці: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=u5FD3FwAAAAJ

 

Гоголєва Олена Миколаївна – старший викладач

Майстер спорту зі спортивної акробатики.

Спортивний напрямок: фитнес, йога, шахі, настільний теніс.

Сфера наукових інтересів: Розвиток гнучкості у студенток - ефективний спосіб зміцнення і збереження здоров'я, залучення їх до активного способу життя.

Входить до складу методичної комісії.
Відповідальна за фізичне виховання та спорт на факультеті міжнародно-правових відносин та факультету журналістики.
Науковий керівник студентського гуртка на факультеті міжнародно-правових відносин «Завжди вперед, ні кроку назад».
Головний суддя змагань спартакіади НУ ОЮА з настільного тенісу та шахів.
Керівник збірної команди НУ ОЮА з шахів та настільного тенісу.

Основні праці: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=zeH0sI0AAAAJ

 

Заверзаєв Валерій Володимирович – старший викладач

Спортивний напрямок: волейбол.

Сфера наукових інтересів: Удосконалення методики навчання грі в волейбол, пропаганда здорового способу життя - гарантований успіх в отриманні професійних юридичних знань.

Входить до складу методичної комісії.
Відповідальний за фізичне виховання та спорт на факультеті адвокатури.
Науковий керівник студентського гуртка на факультеті адвокатури «Фізична культура, спорт і здоров'я студентської молоді в сучасних умовах».
Головний суддя змагань спартакіади НУ ОЮА з волейболу (юн. та дів.)
Керівник збірних команди НУ ОЮА з волейболу (юн. та дів.), баскетболу (юн.).

Основні праці: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=IKxhP5YAAAAJ

 

Воробйова Олена Миколаївна – старший викладач

Спортивний напрямок: плавання, гандбол.

Сфера наукових інтересів: Методика навчання плаванню на різних етапах підготовки до змагального періоду; Атлетична гімнастика як ефективний засіб розвитку фізичних якостей студентів; Розробка онлайн програми з фізичного виховання в перід карантину для студентів академії.

Входить до складу методичної комісії кафедри.
Відповідальна за фізичне виховання та спорт на факультеті Цивільної та господарської юстиції.
Науковий керівник студентського гуртка ФЦГЮ «Здоров’я молоді, здоров’я нації».
Відповідальна за організацію та проведення Спартакіади НУ ОЮА серед студентів 2021-2022 н.р.
Головний суддя змагань спартакіади НУ ОЮА з плавання.
Керівник збірної команди НУ ОЮА з гандболу (юн.) та збірної команди НУОЮА з плавання.

Основні праці: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=smOTmVgAAAAJ

 
Чертова Лариса Юхимівна – старший лаборант