Керівництво Національного університету «Одеська юридична академія» не тільки здійснює якісну організацію навчального процесу, а й дбає про належні соціально-побутові умови проживання студентів. На даний момент у розпорядженні університету 7 комфортабельних студентських гуртожитків, вдало розташованих на території міста Одеси: гуртожиток № 1 «Феміда» (вул. Піонерська, 8), гуртожиток №2 «Юрист» (вул. Тополева, 8), гуртожиток № 3 «Мирний» (Фонтанська дорога, 71), гуртожиток № 4« Екіпаж »(вул. Успенська 28/30), гуртожиток № 5 «Лекс» (вул. Льва Толстого, 24), гуртожиток № 6 (вул. Ген. Петрова, 18 ), гуртожиток № 9 (вул. Піонерська, 30). Усі гуртожитки знаходяться переважно в центральній частині міста, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчальних корпусів.

Гуртожитки обладнані всім необхідним для комфортного проживання студентів: в кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою, холодильник, всі необхідні меблі. До того ж, адміністрація університету постійно працює над модернізацією та оновленням матеріально-технічної бази, намагаючись зробити умови проживання студентів більш комфортними.

Усі гуртожитки цілодобово охороняються, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Приємно відзначити, що студенти, які проживають в гуртожитках, дбають про чистоту і порядок у своїх кімнатах, тому там завжди чисто і затишно.

Проживаючи в комфортабельних гуртожитках Національного університету «Одеська юридична академія», студенти насправді відчувають себе як вдома і можуть зосередитися на навчанні, не відволікаючись на побутові проблеми.