МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2017 10 31 3

«Школа Європейського Союзу» - інноваційний освітній проект, створений Національним університетом «Одеська юридична академія» спільно з установами та програмами ЄС, а також європейськими університетами, спрямований на підвищення обізнаності українських студентів у галузі права ЄС.

В рамках навчального курсу студенти отримують знання з різних галузей законодавства ЄС, зокрема, транспортного, митного, міграційного права, споживчого, підвищують мовну кваліфікацію, отримують додаткові знання з історії та культури країн- членів ЄС.

Навчальна програма проекту включає: лекційні курси, індивідуальну самостійну роботу студентів, модульний контроль по кожному лекційному курсу (тести), що проходять англійською, німецькою або французькою мовами.

В інноваційному освітньому проекті «Школа права Європейського Союзу» щорічно протягом двох семестрів бере участь 30-35 студентів і аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія».

В якості експертів запрошуються практичні працівники Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, Транспортної стратегії України, викладачі провідних європейських університетів.

Слухачі навчальної програми, які оволоділи її змістом, отримують сертифікати.

За результатами навчання щорічно відзначаються 1-2 кращих слухача, які отримують право на участь у навчальному візиті до органів ЄС у Брюсселі (Бельгія).

Попередній план навчальних курсів «Школи права ЄС» в 2016/2017 начальному році

Попередній план навчальних курсів «Школи права ЄС» в 2015/2016 начальному році

Попередній план навчальних курсів «Школи права ЄС» в 2014/2015 начальному році

Попередній план навчальних курсів «Школи права ЄС» в 2013/2014 начальному році