Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 листопада 2022 р. № 1032 «Про проведення у 2022 році конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок», наказом ректора в НУ «Одеська юридична академія» оголошено І етап конкурсного відбору проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень й науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться з 2023 р.

Детальніше...

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2022 р. № 996 «Про оголошення у 2022 році конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» та відповідно до Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах

Детальніше...

Задля підтримання та заохочення на державному рівні діяльності талановитих молодих науковців, які успішно проводять наукові дослідження та досягли визнаних результатів, Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки проводиться конкурсний відбір на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

У листопаді 2022 р., з огляду на досягнення вагомих наукових результатів, постановою президії Комітету з Державних Премій України в галузі науки і техніки «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених» від 04 листопада 2022 р. № 6 відразу трьом молодим вченим Національного університету «Одеська юридична академія» строком на 2 роки (2022-2024 рр.) призначено щомісячну виплату стипендій Кабінету Міністрів України:

Детальніше...

У відповідності з листами Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 11.03.2022 р. № 22.1/10-400 щодо перенесення термінів проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та Міністерства освіти і науки України від 08.04.2022 р. №3/624-22 «Про розгляд звернення» (щодо проведення у 2022 році Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, наказом Міністерства освіти і науки України від 31.05.2022 р. №508 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021р. №1179», з огляду на введення в Україні правового режиму воєнного стану, проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році скасовано.

Детальніше...

З нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для належного відновлення» за підтримки Уряду Японії проводиться ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Детальніше...

17 червня 2022 р. у Національному університеті «Одеська юридична академія» з дотриманням безпекових обмежень, у дистанційному форматі секційних засідань на платформі ZOOM, відбулася щорічна «звітна» Міжнародна науково-практична конференція «Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття»,

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія»
Південний регіональний центр Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ

узяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної конференції

«Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття»
(до 25-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» та 175-річчя Одеської школи права)

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України підтримано ініціативу створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка спрямовуватиме свою діяльність на розвиток юридичної освіти, досліджень у сфері права, підвищення загальної правосвідомості громадян України та стане майданчиком для обміну думками, досвідом та інноваційними методиками викладання й проведення досліджень, координаційним центром реалізації освітніх та наукових проєктів для широкої громадськості.

Детальніше...

Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Детальніше...

Щороку 09 листопада в Україні з гідністю відзначається День української писемності та мови. З нагоди важливого свята традиційно стартує масштабний Міжнародний конкурс імені Петра Яцика.

Детальніше...