АКТУАЛЬНО

 

Шановні випускники 9-11 класів!
Відокремлений підрозділ «Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує здобути якісну фахову освіту за затребуваними спеціальностями:
 • 061 «Журналістика»
 • 073 «Менеджмент»
 • 121 «Інженерія програмного забещпечення»
 • 122 «Комп‘ютерні науки».

Детальніше...

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

2 серпня – Логінову Наталію Іванівну – завідувача кафедри інформаційних технологій, кандидата педагогічних наук, доцента;

4 серпня – Кубрака Гліба Олеговича – уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції

4 серпня – Іванійчук Таісію Юріївну - директора наукової бібліотеки, кандидата біологічних наук;

 

Детальніше...

Шановні абітурієнти та батьки випускників 2022 року!

Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує Вас на День відкритих дверей для знайомства з Університетом. Вас чекає екскурсія нашими навчальним аудиторіями і ознайомлення Вас з найсучаснішою матеріально-технічною базою, якою володіє наш Університет, знайомство з відповідальним секретарем Приймальної комісії Університету та відповіді на ваші питання.

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України підтримано ініціативу створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка спрямовуватиме свою діяльність на розвиток юридичної освіти, досліджень у сфері права, підвищення загальної правосвідомості громадян України та стане майданчиком для обміну думками, досвідом та інноваційними методиками викладання й проведення досліджень, координаційним центром реалізації освітніх та наукових проєктів для широкої громадськості.

Детальніше...

Структурні підрозділи Національного університету «Одеська юридична академія» анонсує ряд заходів профорієнтаційного характеру, де вступники 2022 року можуть дізнатися інформацію щодо факультетів та інших підрозділів ЗВО, умов вступу, проживання у гуртожитках, поспілкуватися з деканами та студентами університету та отримати іншу цікаву інформацію.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» оголошує набір у групи по підготовці до складання магістерського комплексного тесту (МКТ) і магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Детальніше...

Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Детальніше...

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що освітній процес має бути запущений, принаймні хоча б у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє.

Детальніше...