АКТУАЛЬНО

 

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 р. № 1410 та на виконання розпорядження «Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Право» у 2022/2023 навчальному році» № 4-85 від 28 лютого 2023 р., з метою підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку й реалізації їхніх здібностей, стимулювання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності, системного вдосконалення навчального процесу у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2022/2023 навчальному році зі спеціальності «Право».

Детальніше...

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти, та всі,
хто зацікавлений у можливостях міжнародної академічної мобільності!

Увага!

Відповідно до діючої двосторонньої угоди між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Лісабонським університетом в межах програми Еразмус+, оголошено про початок конкурсного відбору учасників на навчання на Юридичному факультеті Лісабонського університету (Португалія).

Детальніше...

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти, та всі,
хто зацікавлений у можливостях міжнародної академічної мобільності!

Увага!

Відповідно до діючої двосторонньої угоди між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Університетом Миколаса Ромеріса в межах програми Еразмус+, оголошено про початок конкурсного відбору учасників на навчання в Університеті Миколаса Ромеріса (Літва).

Детальніше...

Дирекція з правового забезпечення Групи Метінвест розпочинає відбір на стажування молодих юристів. Це шанс для студентів-правників отримати перший професійний досвід під час вирішення реальних юридичних задач та спілкування з найкращою командою юристів України.

Детальніше...

Шановні здобувачі вищої освіти!

Увага: можливість безкоштовного навчання у Литовській Республіці!

Відділ міжнародних зв’язків Університету принагідно інформує вас стосовно можливості безкоштовного навчання у Литовській Республіці та повідомляє про старт конкурсу на отримання стипендій для навчання у закладах вищої освіти Литовської Республіки у 2023/2024 навчальному році.

Детальніше...

Шановні здобувачі вищої освіти!

Увага: оголошено конкурс на отримання державних стипендій Латвійської Республіки у 2023 році!

Відділ міжнародних зв’язків Університету інформує вас про те, що уряд Латвійської Республіки пропонує стипендії іноземним студентам для навчання та участі в літніх школах у вищих навчальних закладах Латвії на 2023/2024 н. р. (https://www.viaa.gov.lv/en/latvian-state-scholarships).

Детальніше...

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

1 березня – Колодіна Дениса Олексійовича – декана факультету цивільної та господарської юстиції, кандидата юридичних наук, доцента;

Детальніше...

Шановні випускники бакалавріату!

Відділ міжнародних зв’язків Університету інформує вас про можливість проходження оплачуваного стажування в Представництві ЄС в Україні!

Детальніше...

Увага, міжнародні можливості!

Шановні студенти та аспіранти!

Відділ міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія» продовжує інформувати вас щодо міжнародних можливостей для української молоді!

Детальніше...