АКТУАЛЬНО

 

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

16 грудня – Кормича Бориса Анатолійовича – завідувача кафедри морського та митного права, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України;

Детальніше...

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 листопада 2022 р. № 1032 «Про проведення у 2022 році конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок», наказом ректора в НУ «Одеська юридична академія» оголошено І етап конкурсного відбору проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень й науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться з 2023 р.

Детальніше...

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції
«Завдання кримінального права в умовах надзвичайного стану»
присвяченої 25-річчю утворення Національного університету «Одеська юридична академія»

Детальніше...

З нагоди святкування 25-ої річниці Національного університету «Одеська юридична академія» оголошуємо ювілейний конкурс на звання «Кращий викладач року»!

А хто це буде обиратимеш саме ти!

Детальніше...

Шановні випускники 9-11 класів!
Відокремлений підрозділ «Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує здобути якісну фахову освіту за затребуваними спеціальностями:
 • 061 «Журналістика»
 • 073 «Менеджмент»
 • 121 «Інженерія програмного забещпечення»
 • 122 «Комп‘ютерні науки».

Детальніше...

З нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для належного відновлення» за підтримки Уряду Японії проводиться ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України підтримано ініціативу створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка спрямовуватиме свою діяльність на розвиток юридичної освіти, досліджень у сфері права, підвищення загальної правосвідомості громадян України та стане майданчиком для обміну думками, досвідом та інноваційними методиками викладання й проведення досліджень, координаційним центром реалізації освітніх та наукових проєктів для широкої громадськості.

Детальніше...

Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Детальніше...