КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН КРИВОРІЗЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Сайт факультету: http://krog.onua.edu.ua

Графік работи кафедри:
пн. – пт. 8.30 – 17.00

Графік явочних днів викладачів кафедри:
пн. 14.00 – 16.00
пт. 14.00 – 16.00

УСТІНОВА-БОЙЧЕНКО
Ганна Миколаївна
завідувач кафедри
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра кримінально-правових дисциплін є однією з провідних кафедр, яка забезпечує викладання юридичних дисциплін кримінально-правового та кримінально-процесуального циклу, створення необхідної навчально-методичної бази, проведення наукових досліджень з проблем кримінального права і процесу, криміналістики, судової експертизи, оперативно-розшукової діяльності, кримінально-виконавчого права, організація державної служби та правового забезпечення професійної діяльності.

На даний час на кафедрі працює 5 штатних працівників: 2 з науковим ступенем кандидата юридичних наук, на посаді доцентів кафедри, 3 на посаді старшого викладача; 1 сумісник; лаборант кафедри.

Дисципліни, які забезпечуються кафедрою: Тактико-психологічні засади слідчої діяльності; Оперативно-розшукові заходи та НСРД; Трудове право; Судові та правоохоронні органи України; Кримінальне право; Прокуратура України; Адвокатура України; Криміналістика; Кримінальний процес; Кримінологія; Теорія доказів у кримінальному провадженні; Кримінальне право зарубіжних країн; Судові експертизи; Основи детективної та оперативно-розшукової діяльності; Організація діяльності правоохоронних та судових органів; Основи кримінального аналізу та застосування спеціальних засобів в діяльності Національної поліції; Проведення слідчих (розшукових) дій: кримінально-процесуальний та психологічний аспект; Виявлення та розслідування корупційної та організованої злочинної діяльності; Складання процесуальних документів у досудовому розслідуванні; Автоматизоване робоче місце слідчого (дізнавача); Захист національної, громадської та інформаційної безпеки кримінально-правовими засобами; Кваліфікація злочинів проти особи; Оперативно-розшукові заходи та засоби; Кримінально-правова охорона здоров’я населення; Автоматизоване робоче місце слідчого та детектива.