КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН КРИВОРІЗЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Сайт факультету: http://krog.onua.edu.ua

Графік работи кафедри:
пн. – пт. 8.30 – 17.00

Графік явочних днів викладачів кафедри:
пн. 14.00 – 16.00
пт. 14.00 – 16.00

УСТІНОВА-БОЙЧЕНКО
Ганна Миколаївна
завідувач кафедри
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра кримінально-правових дисциплін входить до складу Криворізького факультету і здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання Національного університету «Одеська юридична академія».

Кафедра кримінально-правових дисциплін є однією з провідних кафедр, яка забезпечує викладання юридичних дисциплін кримінально-правового, кримінально-процесуального та адміністративно-правового циклу, створення необхідної навчально-методичної бази, проведення наукових досліджень з проблем кримінального права та процесу, криміналістики, судової експертизи, оперативно-розшукової діяльності, кримінально-виконавчого законодавства і правового забезпечення професійної діяльності.

Кафедра забезпечує викладання таких навчальних дисциплін, як: Судові та правоохоронні органи України; Кримінальне право; Прокуратура України; Право соціального забезпечення; Криміналістика; Кримінальний процес; Кримінологія; Теорія доказів у кримінальному провадженні; Кримінальне право зарубіжних країн; Судові експертизи; Основи детективної та оперативно-розшукової діяльності; Адміністративна юрисдикція поліції; Організація діяльності Національної поліції та оперативних підрозділів України; Організація і тактика діяльності кримінальної поліції у протидії злочинам; Проведення слідчих (розшукових) дій; Кваліфікація майнових злочинів; Виявлення та розслідування корупційної та організованої злочинної діяльності; Складання процесуальних документів у досудовому розслдідуванні; Кваліфікація злочинів проти особи; Організація і тактика діяльності патрульної поліції у протидії злочинам; Міжнародно-правова допомога у кримінальному провадженні; Оперативно-розшукові заходи та НСРД; Судовий захист прав у кримінальному провадженні; Захист прав ЄСПЛ; Захист прав ( у адміністративному, кримінальному судочинстві); Міжнародне співробітництво у кримінальному провадженні; Практика ЄСПЛ у цивільному судочинстві; Сторони обвинувачення у кримінальному провадженні; Судове провадження.

Викладання зазначених фундаментальних і професійно-орієнтованих навчальних дисциплін є основою підготовки висококваліфікованих юристів для подальшої роботи в судах і правоохоронних органах, адвокатурі та системі органів юстиції.