ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ОБ'ЄДНАНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ НУ «ОЮА»

 

Корпус 1
м. Одеса, вул. Мельницька, 24-а
тел.: (048) 733-30-67, 731-62-78, 733-24-71
Графік роботи:
Пн.-Пт.: 08:00 - 16:00

Корпус 2
м. Одеса, вул. Академічна, 7 (4 ст. Фонтанської дороги)

Сайт: http://ovptu.onua.edu.ua/

Іnstagram: https://www.instagram.com/ovptu_onua/

Facebook: https://www.facebook.com/OVPTU/

е-mail: ovpy35@onua.edu.ua

СЕРЕБРО
Михайло Володимирович
директор училища
кандидат юридичних наук, доцент

Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» було створено в 1946 році як центр навчання інвалідів Великої Вітчизняної війни мирним професіями. Училище пройшло довгий шлях перетворень:

з 1972 року – професійно-технічне училище управління побутового обслуговування населення;

з 1985 року – професійно-технічне училище №35;

з 2003 року училище отримало максимальний (III) атестаційний рівень та було перейменоване у Вище професійно-технічне училище сфери послуг;

З 2009 року училище увійшло до структури Національного університету «Одеська юридична академія», що дало нових поштовх для динамічного розвитку.

Сьогодні наше училище – це один з провідних навчальних закладів побутового профілю Півдня України, що має багату історію, педагогічні традиції та досвід із підготовки висококваліфікованих фахівців.

За роки свого існування училище пройшло через масовість професій, але час розставив все на свої місця і сьогодні ми працюємо за найбільш затребуваними на ринку праці напрямками:

перукар-модельєр;
адміністратор;
діловод;
кравець;
модельєр-конструктор;
радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури;
електромонтер охоронно-пожежної сигналізації.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання, багато з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, звання «учитель-методист».

Велика увага приділяється розвитку здібностей і талантів учнів, зростанню їхнього інтелектуального та духовного потенціалу. Так, на постійній основі функціонує вокальний ансамбль «Глобус», драматичний театр «Епос» та хореографічна студія, в рамках яких наші учні неодноразово ставали лауреатами всеукраїнських конкурсів.

Активно розвивається і спортивна складова: на базі училища функціонує айкітедо клуб «Воріор». Система айкітедо – це синтез айкідо, карате, бойового самбо, джиу-джитсу та інших видів східних бойових мистецтв, техніки яких застосовуються для самооборони.