Інформація
для вступників

 

Юридичний коледж готує фахівців на базі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти. Підготовка фахових молодших бакалаврів здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (контракт). Зарахування відбувається шляхом конкурсного відбору:

  • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами вступних випробувань з української мови (диктант), правознавства (співбесіда). Термін навчання у коледжі 3 роки 10 місяців.
  • на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за наявності 2 сертифікатів ЗНО: з української мови і літератури (обов’язково), на вибір вступника – історія України, іноземна мова, математика чи географія. Термін навчання у коледжі 1 рік 10 місяців.

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання на третьому курсі денної форми навчання або четвертому – заочної форми та здобути освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра чи магістра в Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія», або можуть працювати на посадах в судових і правоохоронних органах України, органах юстиції і прокуратури, в відділах кадрів, юридичних службах установ, організацій і підприємств, які не вимагають повної вищої освіти.